bing na ratunek

Znaleziony temat: bing na ratunek

Bing na ratunek – jak wykorzystać wyszukiwarkę Bing?

W dzisiejszych czasach korzystanie z wyszukiwarek internetowych stało się codziennością. Najpopularniejsze z nich to Google, Bing, Yahoo czy Yandex. W artykule skupimy się na wyszukiwarce Bing i podpowiemy, jak wykorzystać jej funkcje.

Bing to wyszukiwarka internetowa, która należy do firmy Microsoft. W Polsce nie jest tak popularna jak Google, ale warto zwrócić na nią uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na funkcje, które oferuje.

1. Obrazki

Bing to nie tylko wyszukiwarka tekstów, ale również obrazków. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło i wybrać zakładkę „Obrazki”. Można też filtrować wyniki według rozmiaru, koloru czy orientacji.

2. Wideo

Podobnie jak w przypadku obrazków, Bing oferuje również wyszukiwanie filmów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło i wybrać zakładkę „Wideo”. Można też filtrować wyniki według czasu trwania, jakości czy źródła.

3. Mapy

Bing to również wyszukiwarka map. Wystarczy wpisać adres i wybrać zakładkę „Mapy”. Można też filtrować wyniki według typu mapy czy widoku satelitarnego.

4. Porównanie cen

Bing oferuje również porównanie cen produktów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę produktu i wybrać zakładkę „Zakupy”. Można też filtrować wyniki według ceny czy sklepu.

5. Informacje o firmach

Bing to także wyszukiwarka informacji o firmach. Wystarczy wpisać nazwę firmy i wybrać zakładkę „Firmy”. Można też filtrować wyniki według lokalizacji czy branży.

Podsumowanie

Bing to wyszukiwarka internetowa, która oferuje wiele funkcji. Warto zwrócić na nią uwagę i wykorzystać jej możliwości. Dzięki temu można znaleźć nie tylko teksty, ale również obrazki, wideo, mapy czy informacje o firmach.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bing na ratunek

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x