...

bing wallpaper

Znaleziony temat: bing wallpaper

Jak pobrać tapetę z Binga i użyć jej jako tło pulpitu?

Bing to popularna wyszukiwarka internetowa, znana przede wszystkim z ciekawych i pięknych tapet, które co dzień zdobią jej stronę główną. Jeśli chcesz mieć taką tapetę jako tło pulpitu, nie musisz już szukać jej w internecie – możesz ją pobrać bezpośrednio z Binga. W tym artykule podpowiadamy, jak to zrobić.

Krok 1: Otwórz stronę główną Binga

Aby pobrać tapetę z Binga, musisz najpierw wejść na stronę główną wyszukiwarki. Możesz to zrobić przez wpisanie adresu www.bing.com w przeglądarce internetowej lub przez wyszukanie Binga w swojej wyszukiwarce.

Krok 2: Znajdź tapetę, którą chcesz pobrać

Na stronie głównej Binga zawsze pojawia się inna tapeta. Jeśli chcesz pobrać tę, która aktualnie zdobi stronę, po prostu kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Zapisz obraz jako…”. Możesz też kliknąć na link „Informacje o obrazie” i przejść do strony, na której znajdziesz więcej informacji o tapetce.

Jeśli chcesz pobrać inną tapetę z Binga, możesz skorzystać z funkcji „Tapeta dnia”, która pozwala na przeglądanie archiwum tapet z ostatnich dni. Kliknij na link „Tapeta dnia” w prawym górnym rogu strony i wybierz datę, którą Cię interesuje. Pojawią się wtedy wszystkie tapety, które zdobiły stronę Binga w danym dniu.

Krok 3: Zapisz tapetę na swoim komputerze

Gdy już znalazłeś tapetę, którą chcesz pobrać, kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Zapisz obraz jako…”. Wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać tapetę na swoim komputerze i kliknij „Zapisz”. Gotowe!

Krok 4: Ustaw tapetę jako tło pulpitu

Aby użyć pobranej tapety jako tła pulpitu, musisz ją najpierw otworzyć w przeglądarce lub w programie do przeglądania zdjęć. Kliknij na nią dwukrotnie lub wybierz opcję „Otwórz” po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na tapetę i wybierz opcję „Ustaw jako tło pulpitu”. Gotowe!

Podsumowanie

Pobieranie tapet z Binga jest bardzo proste i szybkie. Dzięki temu możesz mieć zawsze na swoim komputerze piękne i ciekawe tła pulpitu, które będą Cię inspirować i motywować do pracy. Warto też pamiętać, że tapety z Binga są chronione prawami autorskimi, więc nie wolno ich używać w celach komercyjnych bez zgody właściciela.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bing wallpaper

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.