do you hear what i hear bing crosby slowed

Znaleziony temat: do you hear what i hear bing crosby slowed

„Do you hear what I hear” – jak zwolnić utwór Binga Crosby’ego?

„Do you hear what I hear” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenek świątecznych na świecie. Wykonywana przez wielu artystów, najbardziej znana jest w wersji Binga Crosby’ego. Jednak co zrobić, gdy chcemy zwolnić ten utwór? W tym artykule podpowiadamy, jak to zrobić na różnych platformach.

1. YouTube
Aby zwolnić utwór Binga Crosby’ego na YouTube, musimy skorzystać z funkcji odtwarzania w wolniejszym tempie. W tym celu należy kliknąć na ikonę zębatki w prawym dolnym rogu odtwarzacza i wybrać opcję „Szybkość odtwarzania”. Następnie wybieramy tempo, na jakim chcemy odtworzyć utwór. Możemy wybrać wartość od 0,25x do 2x.

2. Google
Na platformie Google możemy skorzystać z aplikacji YouTube lub Google Play Music. W przypadku YouTube postępujemy tak samo, jak opisano powyżej. Jeśli chcemy zwolnić utwór na Google Play Music, musimy otworzyć aplikację i wybrać utwór Binga Crosby’ego. Następnie klikamy na ikonę zębatki i wybieramy opcję „Szybkość odtwarzania”. Możemy wybrać wartość od 0,5x do 2x.

3. Bing
Na platformie Bing możemy skorzystać z aplikacji Groove Music. W tym celu musimy otworzyć aplikację i wybrać utwór Binga Crosby’ego. Następnie klikamy na ikonę zębatki i wybieramy opcję „Szybkość odtwarzania”. Możemy wybrać wartość od 0,5x do 2x.

4. Vimeo
Na platformie Vimeo możemy skorzystać z funkcji odtwarzania w wolniejszym tempie. W tym celu należy kliknąć na ikonę zębatki w prawym dolnym rogu odtwarzacza i wybrać opcję „Szybkość odtwarzania”. Następnie wybieramy tempo, na jakim chcemy odtworzyć utwór. Możemy wybrać wartość od 0,25x do 2x.

5. Allegro
Na platformie Allegro możemy skorzystać z funkcji odtwarzania w wolniejszym tempie. W tym celu należy kliknąć na ikonę zębatki w prawym dolnym rogu odtwarzacza i wybrać opcję „Szybkość odtwarzania”. Następnie wybieramy tempo, na jakim chcemy odtworzyć utwór. Możemy wybrać wartość od 0,25x do 2x.

6. Amazon
Na platformie Amazon możemy skorzystać z aplikacji Amazon Music. W tym celu musimy otworzyć aplikację i wybrać utwór Binga Crosby’ego. Następnie klikamy na ikonę zębatki i wybieramy opcję „Szybkość odtwarzania”. Możemy wybrać wartość od 0,5x do 2x.

7. Yandex
Na platformie Yandex możemy skorzystać z funkcji odtwarzania w wolniejszym tempie. W tym celu należy kliknąć na ikonę zębatki w prawym dolnym rogu odtwarzacza i wybrać opcję „Szybkość odtwarzania”. Następnie wybieramy tempo, na jakim chcemy odtworzyć utwór. Możemy wybrać wartość od 0,25x do 2x.

8. eBay
Na platformie eBay możemy skorzystać z funkcji odtwarzania w wolniejszym tempie. W tym celu należy kliknąć na ikonę zębatki w prawym dolnym rogu odtwarzacza i wybrać opcję „Szybkość odtwarzania”. Następnie wybieramy tempo, na jakim chcemy odtworzyć utwór. Możemy wybrać

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do you hear what i hear bing crosby slowed

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x