do you know bing

Znaleziony temat: do you know bing

Czy znasz Bing? To wyszukiwarka internetowa, która została stworzona przez firmę Microsoft. W porównaniu do Google, Bing jest mniej popularny, ale wciąż oferuje wiele ciekawych funkcji.

Jedną z nich jest Bing Shopping, czyli narzędzie do porównywania cen produktów. Dzięki niemu możesz znaleźć najlepsze oferty na Allegro, Amazon, eBay, Alibaba czy AliExpress. Wystarczy wpisać nazwę produktu i Bing pokaże ci, gdzie możesz go kupić najtaniej.

Bing oferuje także wiele innych ciekawych funkcji. Na przykład Bing Video, gdzie znajdziesz filmy z YouTube, Vimeo i innych serwisów wideo. Możesz też użyć Bing Maps, aby znaleźć drogę do celu lub zobaczyć zdjęcia satelitarne różnych miejsc na świecie.

Jeśli chcesz korzystać z Bing, musisz wiedzieć, że nie ma on polskiej wersji językowej. Jednakże, możesz zmienić ustawienia języka na angielski i korzystać z wyszukiwarki bez problemu.

Podsumowując, Bing to ciekawa alternatywa dla Google. Oferuje wiele funkcji, które mogą okazać się bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu internetu. Spróbuj go użyć i przekonaj się sam!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do you know bing

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x