google trends

Znaleziony temat: google trends

Google Trends – jak korzystać i co można dzięki niemu dowiedzieć się o Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress?

Google Trends to narzędzie, które pozwala na śledzenie popularności wyszukiwań w Google. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jakie frazy są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę, w jakich regionach świata są najpopularniejsze, a także jak zmienia się ich popularność w czasie. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jakie informacje można uzyskać dzięki Google Trends na temat popularnych platform handlowych, takich jak Allegro, Amazon, eBay, Alibaba i AliExpress.

Allegro

Wyszukując frazę „Allegro” w Google Trends, możemy zobaczyć, jak zmieniała się popularność tej platformy handlowej w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Widać, że w okresie przedświątecznym, tj. w listopadzie i grudniu, wyszukiwania związane z Allegro są największe. Możemy także zobaczyć, jakie frazy związane z Allegro są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę, np. „allegro.pl”, „allegro logowanie”, „allegro aukcje”.

Amazon

Wyszukując frazę „Amazon” w Google Trends, możemy zobaczyć, jak zmieniała się popularność tej platformy handlowej w USA w ciągu ostatnich kilku lat. Widać, że popularność Amazona stale rośnie, a w okresie przedświątecznym, tj. w listopadzie i grudniu, wyszukiwania związane z Amazonem są największe. Możemy także zobaczyć, jakie frazy związane z Amazonem są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę, np. „amazon prime”, „amazon music”, „amazon kindle”.

eBay

Wyszukując frazę „eBay” w Google Trends, możemy zobaczyć, jak zmieniała się popularność tej platformy handlowej w USA w ciągu ostatnich kilku lat. Widać, że popularność eBaya stale spada, a w okresie przedświątecznym, tj. w listopadzie i grudniu, wyszukiwania związane z eBayem są najmniejsze. Możemy także zobaczyć, jakie frazy związane z eBayem są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę, np. „ebay motors”, „ebay kleinanzeigen”, „ebay uk”.

Alibaba i AliExpress

Wyszukując frazę „Alibaba” lub „AliExpress” w Google Trends, możemy zobaczyć, jak zmieniała się popularność tych platform handlowych na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat. Widać, że popularność Alibaba i AliExpress stale rośnie, a w okresie przedświątecznym, tj. w listopadzie i grudniu, wyszukiwania związane z tymi platformami handlowymi są największe. Możemy także zobaczyć, jakie frazy związane z Alibaba i AliExpress są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę, np. „alibaba group”, „aliexpress polska”, „aliexpress opinie”.

Podsumowanie

Google Trends to narzędzie, które pozwala na śledzenie popularności wyszukiwań w Google. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jakie frazy są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę, w jakich regionach świata są najpopularniejsze, a także jak zmienia się ich popularność w czasie. Wyszukując frazy związane z popularnymi platformami handlowymi, takimi jak Allegro, Amazon, eBay, Alibaba i AliExpress, możemy uzyskać cenne informacje na temat ich popularności i zmian w czasie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: google trends

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x