google word coach

Znaleziony temat: google word coach

Google Word Coach – jak poprawić swoją znajomość języka angielskiego?

Google Word Coach to narzędzie, które pomaga w poprawie znajomości języka angielskiego. Dzięki niemu możemy nauczyć się nowych słów, a także utrwalić już znane. Narzędzie to jest dostępne bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki Google.

Jak korzystać z Google Word Coach?

Aby skorzystać z Google Word Coach, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Google Word Coach”. Pojawi się wtedy okno z pytaniami, które dotyczą słów z języka angielskiego. Pytania są różnego rodzaju, np. dotyczą znaczenia słowa, jego wymowy czy zastosowania w zdaniu. Odpowiedzi należy wybrać spośród kilku opcji.

Po udzieleniu odpowiedzi na pytanie, wyświetli się informacja, czy odpowiedź była poprawna czy nie. Jeśli odpowiedź była błędna, Google Word Coach podpowie, jaka powinna być poprawna odpowiedź. Dzięki temu możemy nauczyć się nowych słów lub utrwalić już znane.

Google Word Coach a allegro, amazon, bing, youtube, vimeo, ebay, yandex, alibaba, aliexpress

Google Word Coach jest narzędziem, które działa bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki Google. Nie ma związku z innymi serwisami internetowymi, takimi jak allegro, amazon, bing, youtube, vimeo, ebay, yandex, alibaba czy aliexpress. Jednakże, jeśli korzystamy z tych serwisów w języku angielskim, to Google Word Coach może nam pomóc w poprawie naszej znajomości języka angielskiego.

Podsumowanie

Google Word Coach to narzędzie, które pomaga w poprawie znajomości języka angielskiego. Dzięki niemu możemy nauczyć się nowych słów, a także utrwalić już znane. Narzędzie to jest dostępne bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki Google. Jeśli korzystamy z innych serwisów internetowych w języku angielskim, to Google Word Coach może nam pomóc w poprawie naszej znajomości języka angielskiego.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: google word coach

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x