how to get po number in amazon

Znaleziony temat: how to get po number in amazon

Jak znaleźć numer PO na platformie Amazon?

Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazonie i potrzebujesz znaleźć numer PO (Purchase Order) dotyczący zamówienia, ten poradnik jest dla Ciebie. Numer PO jest ważnym elementem w procesie sprzedaży i może być potrzebny do różnych celów, takich jak śledzenie zamówienia, rozliczenia finansowe czy kontakt z dostawcą. Poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków, które pomogą Ci znaleźć numer PO na platformie Amazon.

1. Zaloguj się na swoje konto sprzedawcy na Amazonie. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je, korzystając z informacji i instrukcji podanych na stronie Amazon Seller Central.

2. Po zalogowaniu się, przejdź do zakładki „Zamówienia” lub „Sprzedaż” w panelu sprzedawcy. Możesz znaleźć tę zakładkę na górnym pasku nawigacyjnym.

3. W zakładce „Zamówienia” znajdź zamówienie, dla którego chcesz znaleźć numer PO. Możesz to zrobić poprzez wyszukiwanie po nazwie klienta, numerze zamówienia lub innym identyfikatorze.

4. Po znalezieniu zamówienia kliknij na nie, aby otworzyć szczegóły. W tej sekcji powinieneś znaleźć wszystkie informacje dotyczące zamówienia, w tym numer PO.

5. Numer PO może być oznaczony jako „PO number”, „Purchase Order number” lub podobnie. Zazwyczaj znajduje się w sekcji „Informacje o płatności” lub „Szczegóły zamówienia”.

6. Skopiuj numer PO i zapisz go w bezpiecznym miejscu. Może być potrzebny w przyszłości, więc warto go zachować.

To wszystko! Teraz wiesz, jak znaleźć numer PO na platformie Amazon. Pamiętaj, że ta instrukcja dotyczy tylko sprzedawców na Amazonie, inni użytkownicy mogą mieć inne sposoby znalezienia numeru PO na innych platformach.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: how to get po number in amazon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x