jak youtube batash amay tumi niye

Znaleziony temat: jak youtube batash amay tumi niye

Jak korzystać z YouTube, Allegro, Amazon, Google, Bing, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress?

W dzisiejszych czasach korzystanie z internetu stało się nieodłącznym elementem naszego życia. W sieci możemy znaleźć niemal wszystko, czego potrzebujemy – od informacji po produkty i usługi. Wśród najpopularniejszych stron internetowych znajdują się m.in. YouTube, Allegro, Amazon, Google, Bing, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress. Jak z nich korzystać?

YouTube – platforma wideo

YouTube to największa na świecie platforma wideo, na której można znaleźć niemal wszystko – od filmów rozrywkowych po poradniki i filmy edukacyjne. Aby korzystać z YouTube, należy założyć konto, które umożliwi dodawanie komentarzy, subskrybowanie kanałów i tworzenie własnych playlist.

Allegro – platforma handlowa

Allegro to największa w Polsce platforma handlowa, na której można kupić i sprzedać niemal wszystko – od ubrań po elektronikę i meble. Aby korzystać z Allegro, należy założyć konto, które umożliwi przeglądanie ofert, składanie zamówień i wystawianie własnych produktów na sprzedaż.

Amazon – sklep internetowy

Amazon to największy na świecie sklep internetowy, na którym można znaleźć niemal wszystko – od książek po sprzęt AGD i RTV. Aby korzystać z Amazon, należy założyć konto, które umożliwi przeglądanie ofert, składanie zamówień i śledzenie statusu przesyłki.

Google – wyszukiwarka internetowa

Google to najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa, na której można znaleźć niemal wszystko – od informacji po produkty i usługi. Aby korzystać z Google, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, którą chcemy znaleźć, i kliknąć przycisk „szukaj”.

Bing – wyszukiwarka internetowa

Bing to druga co do popularności wyszukiwarka internetowa na świecie, która działa na podobnej zasadzie co Google. Aby korzystać z Bing, należy wpisać w wyszukiwarkę frazę, którą chcemy znaleźć, i kliknąć przycisk „szukaj”.

Vimeo – platforma wideo

Vimeo to platforma wideo, na której można znaleźć filmy artystyczne, dokumentalne i edukacyjne. Aby korzystać z Vimeo, należy założyć konto, które umożliwi przeglądanie filmów, dodawanie komentarzy i tworzenie własnych playlist.

eBay – platforma handlowa

eBay to platforma handlowa, na której można kupić i sprzedać niemal wszystko – od ubrań po elektronikę i meble. Aby korzystać z eBay, należy założyć konto, które umożliwi przeglądanie ofert, składanie zamówień i wystawianie własnych produktów na sprzedaż.

Yandex – wyszukiwarka internetowa

Yandex to największa wyszukiwarka internetowa w Rosji, na której można znaleźć niemal wszystko – od informacji po produkty i usługi. Aby korzystać z Yandex, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, którą chcemy znaleźć, i kliknąć przycisk „szukaj”.

Alibaba – platforma handlowa

Alibaba to największa platforma handlowa w Chinach, na której można kupić i sprzedać niemal wszystko – od ubrań po elektronikę i meble. Aby korzystać z Alibaba, należy założyć konto, które umożliwi przeglądanie ofert, składanie zamówień i wystawianie własnych produktów na sprzedaż.

AliExpress – platforma handlowa

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak youtube batash amay tumi niye

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x