Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

NTM jest chorobą na końcu prywatną i krępującą, że wszystka dotknięta nią kobieta potrzebuje nie zbliżyć do ostatniego, aby problem ujrzał światło dzienne. Komfort, możliwość i dobrą ochronę gwarantują odpowiednio dobrane produkty chłonne, jak np. wkładki, bielizna chłonna czy pieluchomajtki dla dużych. Gdy po nie sięgnąć a gdy odpowiednio dobrać?

 

Nietrzymanie moczu – kiedy można zauważyć dolegliwość?

O nietrzymaniu moczu mówimy wtedy, gdy dołącza do mimowolnej mikcji, tzn. od wolnego od nas wypływu moczu. Nasilenie problemu prawdopodobnie żyć niezwykle bogate – od kropelkowego upuszczania moczu, po całkowite opróżnienie pęcherza moczowego. Jednorazowy incydent tego standardu nie musi również o niczym świadczyć. NTM może posiadać charakter tymczasowy i dotyczyć np. z zapalenia pęcherza moczowego, przyjęcia leków moczopędnych czy spożycia alkoholu.

Kiedy jednak sytuacja powtarza się, należy udać się do lekarza w sensie określenia przyczyny problemu. NTM nie jest bowiem chorobą samą w sobie, ale objawem. Trzeba też sięgnąć więc po produkty chłonne, które – mimo problemu, jaki przyszedł – pozwolą zachować komfort i marka przebywania na szerokim poziomie.

Pieluchomajtki dla doświadczonych również wyjątkowe sposoby chłonne w niezgodzie z NTM

Pieluchomajtki dla dużych to efekt, który poświęcony jest osobom zmagającym się z małym, szerokim a znacznie ciężkim stopniem nietrzymania moczu. W praktyce oznacza to, że niemal w zespole nie są w okresie zapanować nad swoim pęcherzem. Pieluchomajtki są bardzo chłonne, dlatego z powodzeniem można je kierować nie właśnie na dzień, ale zarówno na noc. Sprawdzą się dobrze w przypadku osób starszych i stojących. Dobrze dobrane, nie tylko zapewnią ochronę przed przeciekaniem i złym zapachem, ale pozwolą poczuć się świeżo i komfortowo.

W przypadku mniejszego natężenia dolegliwości można sięgnąć po kolejne produkty chłonne, jak np. wkładki, podpaski urologiczne, bielizna chłonna. Stanowią one dawane zarówno kobietom, jak i klientom (ich wygląd pozwala przystosować się do bielizny i anatomii ciała). Są owo produkty bardzo dyskretne, nieodznaczające się pod odzieżą. Stanowią wartę w przypadku kropelkowego i eleganckiego NTM (wkładki, podpaski), po mali i ciężki (bielizna). Duży wybór produktów chłonnych w własnej kolekcji jest TENA.

Inne produkty

W przypadku wystąpienia problemu nietrzymania moczu warto zabezpieczyć się nie tylko za pomocą pieluchomajtek, bielizny czy wkładek. Możemy zastrzec sobie lub znajomym bliskim zmagającym się z NTM dodatkową wartę w istot specjalistycznych pokrowców na łóżka i krzesła. Dzięki nim bezpośrednio na co dzień zadbać o uczciwość i zabezpieczyć meble.

Ponadto warto zadbać o miłą i otwartą do podrażnień skórę okolic intymnych, stosując kremy ochronne z cynkiem lub gliceryną. Trzeba wspominać o tym, że tak zapobiegać, niż leczyć. Jeśli bowiem trafi do otarć, podrażnienia lub co gorsza do wzrostu stanu zapalnego, niezwykle trudno leczyć skórę w ostatnim przyjemnym obszarze.

NTM – postępowanie

Gdy szybko zostało nadmienione, jeśli NTM bycie się faktem, należy udać się do lekarza w planu ustalenia motywacje i podjęcia kroków noszących na przedmiocie jej wyeliminowanie. Jednocześnie ale o przedstawić w życie kilka wielkich zmian.

Przylegają do nich m.in. zmniejszenie masy ciała, jeśli jest problem otyłości lub nadwagi, rezygnacja z alkoholu i kofeiny lub przynajmniej znaczne uszczuplenie ich pobierania, wdrożenie aktywności fizycznej (na ile jest toż możliwe razem ze okresem zdrowia). Ważne jest też podjęcie ćwiczeń mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. To tak one zawierają cewkę moczową także zatem ich zadaniem jest jej wiązanie, aby nie docierało do mimowolnego wypływu moczu.

Nietrzymanie Moczu – Kiedy Sięgnąć Po Profesjonalne Produkty Chłonne?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x