old youtube kjr

Znaleziony temat: old youtube kjr

Jak korzystać z starej wersji YouTube KJR?

Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników, którzy wciąż korzystają z starej wersji YouTube KJR, to wiedz, że nie jesteś sam. Mimo że YouTube wprowadził nowy interfejs, wiele osób wciąż preferuje starszą wersję, która jest prostsza i bardziej intuicyjna. W tym artykule dowiesz się, jak korzystać z tej wersji i jakie funkcje oferuje.

Po pierwsze, należy pamiętać, że nie jest to oficjalna wersja YouTube, a jedynie modyfikacja stworzona przez niezależnych programistów. Dlatego też, nie ma gwarancji, że będzie działać bez problemów i nie ma wsparcia ze strony YouTube. Jednakże, jeśli wolisz starszą wersję, to możesz z niej korzystać.

Aby skorzystać z YouTube KJR, wystarczy wpisać w przeglądarce adres https://www.youtube.com/kjr. Po wejściu na stronę, zobaczysz, że interfejs jest znacznie prostszy niż w nowej wersji. Na górze strony znajduje się pasek wyszukiwania, a pod nim kategorie filmów, takie jak: filmy, muzyka, sport, gry, komedia, filmy edukacyjne i wiele innych.

Po wybraniu kategorii, zobaczysz listę filmów związanych z danym tematem. Możesz przeglądać filmy, dodawać je do ulubionych, udostępniać je na Facebooku lub Twitterze, a także komentować i oceniać. Wszystkie te funkcje są dostępne w starszej wersji YouTube KJR.

Jednakże, niektóre funkcje, takie jak: automatyczne odtwarzanie kolejnych filmów, sugestie filmów na podstawie historii przeglądania, czy też funkcja „Watch Later” nie są dostępne w tej wersji. Jeśli potrzebujesz tych funkcji, musisz skorzystać z nowej wersji YouTube.

Podsumowując, jeśli wciąż preferujesz starszą wersję YouTube KJR, to możesz z niej korzystać. Interfejs jest prostszy i bardziej intuicyjny, a większość funkcji jest dostępna. Jednakże, niektóre funkcje nie są dostępne, więc jeśli potrzebujesz ich, musisz skorzystać z nowej wersji.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: old youtube kjr

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x